ANASAYFA |   TÜRKÇE |   ENGLISH
  27 Mayıs 2017, Cumartesi
ABONE GİRİŞİ
Kullanıcı
Şifre
 


 


2.Ulusal Çevre ve Su Yönetimi Paneli, gerçekleştirildi
Prş, 18 Mayıs 2017

 

Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, Fırat Üniversitesi ve işbirliğiyle düzenlenen ‘Hazar Gölü’ temalı 2.Ulusal Çevre ve Su Yönetimi Paneli, gerçekleştirildi.

 

 

Panele, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ ndan, Devlet Su İşleri Genel Müdür Yardımcısı Turkay Özgür, İl Bank Genel Müdür Yardımcısı Selahattin Özsoy, TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Çevre ve Temiz Üretim Enstitü Müdürü Dr. Selma Ayaz, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Recep Akdeniz, Akdeniz Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Topkaya konuşmacı olarak katıldı.

 

 

Fırat Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Şen’in başkanlığında gerçekleştirilen ‘Sonuç ve Öneriler’ başlığı altındaki kapanış programı, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, DSİ Genel Müdürü Genel Müdür Yardımcısı Turkay Özgür, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Recep Akdeniz ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi Çevre ve Temiz Üretim Enstitü Müdürü Dr. Selma Ayaz’ın değerlendirme konuşmalarıyla tamamlandı.

Panel sonuç değerlendirme oturumunun ardından sona erdi.

 

HTGD
EKONOMİ...        Tümü


Astor
   Kurumsal   |   İletişim   |   Yasal Uyarı
YATIRIMLAR HAFTALIK PROJE VE İHALE ARAŞTIRMA-İNCELEME DERGİSİ
Adres: Uğur Mumcu'nun Sokağı 60/2 G.O.P. ANKARA Tel: +90 312 446 22 11 (PBX) GSM: +90 532 755 94 93 (PBX) Fax: +90 312 447 15 25
E-posta: info@yatirimlar.com