Nevşehir Güneş Enerjisi Santrali Projesi Onaylandı

Nevşehir Güneş Enerjisi Santrali Projesi Onaylandı

Dergi: 1489       Kategori: * İŞ DÜNYASI       Yayınlanma Tarihi: 23/05/2020      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


Nevşehir Güneş Enerjisi Santrali Projesi Onaylandı


Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kuruluşu için uzun süredir çaba gösterilen ve belediyeyi büyük bir maddi yükten kurtaracak olan Güneş Enerjisi Santrali‘nin (GES) onaylandığını belirtti.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Rasim Arı, burada Nevşehir’de gerçekleştirilecek olan çeşitli yatırımlara ilişkin bakanlıklarda görüşmelerde bulundu.

Arı, akşam saatlerinde Nevşehir’e dönüşü öncesinde kendi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla, Ankara’daki temaslarının ardından ilk müjdesini takipçileri ve Nevşehirliler ile paylaştı.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, “Göreve geldiğimiz ilk günden beri yoğun çaba harcadığımız ve belediyemizi büyük bir maddi yükten kurtaracak olan Güneş Enerjisi Santrali‘miz (GES) bugün itibariyle onaylandı.” notuyla birlikte Nevşehir Belediyesi Güneş Enerji Santrali (GES) proje onay yazısını paylaştı. Arı, 3250 kW kurulu gücünde tesis edilecek olan santralin Nevşehir’e hayırlı ve bereketli olmasını diledi. Nevşehir Güneş Enerjisi Santrali Projesi Onaylandı


kordsa

Topkapı

chryso
ıccı

maden

road2tunnel

transcity

biomass
pfifner

solarex

irenec

waterloss

heatchina