HKTM’den Önemli Atama: İlham Çelebi CEO Olarak Göreve Başladı

HKTM’den Önemli Atama: İlham Çelebi CEO Olarak Göreve Başladı

Dergi: 1696       Kategori: İş Dünyası       Yayınlanma Tarihi: 10/07/2024      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


HKTM’den Önemli Atama: İlham Çelebi CEO Olarak Göreve Başladı


HKTM’den Önemli Atama: İlham ÇELEBİ CEO Olarak Göreve Başladı

2016 yılından itibaren HKTM Genel Müdürlük görevini büyük bir başarıyla üstlenen ve 1 Mart 2024 tarihinde bu görevini devreden Sayın İlham ÇELEBİ, HKTM’nin İcra Kurulu Başkanı(CEO) olarak atanmıştır.

Sayın İlham ÇELEBİ ayrıca, Good Engineering League’e dahil olan HKSM, MAKERS, SFM,
MET | didactic, ACD, INO ROBOTICS, LETNA MARINE firmalarının Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmeye devam edecektir.

Özgeçmiş:

1977 Kadıköy doğumlu olan İlham ÇELEBİ, Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaat ve Gemi Makina Mühendisliği bölümü lisans öğrenimi ardından Gebze Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği alanında yüksek lisansını tamamlamıştır.

İnsan ve toplum ilişkilerinin çalışma hayatında yarattığı nosyonlara odaklanmak ve içeriklere kavramsal düzeyde bakabilmek için 2023 yılında İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünü başarı ile bitirmiştir.


Kişisel değer, tecrübe ve enerjisiyle, çalışanlarını harekete geçirerek tüm süreçlere ortak eden lider bir yönetici olma ülküsüyle “Saha Tüsside MBA Yönetici Gelişim Programını” tamamlamıştır.


Profesyonel iş hayatına, 2000 yılında sonrasında ortağı da olduğu Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi San. ve Tic. A.Ş’de proje mühendisi olarak başlamıştır.HKTM’den Önemli Atama: İlham Çelebi CEO Olarak Göreve Başladı
Linkedin

Solvi

hakan plastik


Su Kayıp Kaçak Fuarı
hydropower