MARENTECH EXPO Denizüstü Enerji Teknolojileri Konferansı 23-24 Ekim'de Çanakkale’de Yapılacak

MARENTECH EXPO Denizüstü Enerji Teknolojileri Konferansı 23-24 Ekim'de Çanakkale’de Yapılacak

Dergi: 1693       Kategori: İş Dünyası       Yayınlanma Tarihi: 11/06/2024      
  Geri Git       Sayfayı Yazdır            


MARENTECH EXPO Denizüstü Enerji Teknolojileri Konferansı 23-24 Ekim'de Çanakkale’de Yapılacak


MARENTECH - Denizüstü Enerji Teknolojileri Konferans ve Sergisi, yerli ve yabancı yüzlerce prestijli firmanın katılımı ve binlerce profesyonel yatırımcı & alıcının ziyaretiyle23-24 Ekim 2024 tarihlerinde  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversite’sinde sektör profesyonellerine kapılarını açacak

 

Yatırımlar Dergisi,  MARENTECH EXPO Denizüstü Enerji Teknolojileri Konferansını Medya Partneri olarak destekliyor 

 

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “MARENTECH EXPO Denizüstü Enerji Teknolojileri Konferansı” 23-24 Ekim tarihlerinde, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ev sahipliğinde Denizüstü Rüzgar Enerjisi Derneği (DÜRED) ve BİFAŞ FUAR işbirliğinde Çanakkale’de düzenlenecek.

Türkiye’nin ve bölgenin deniz üstü enerji sektörüne ev sahipliği yapan Marantech Expo’da rüzgar türbin tedarikçileri, türbin temel tedarikçileri, güneş panelleri, dalga enerji ekipman tedarikçileri, akıntı, enerji ekipman tedarikçileri, mühendislik firmaları, deniz nakliyat firmaları, tersaneler, marina ekipman firmaları başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesinden 300'ün üzerinde üretici firma, doğru alıcı ve yatırımcısı ile buluşturulacak.

Enerji sektörü profesyonelleri, denizcilik sektörü profesyonelleri, kamu kurumları, enerji yatırımcı firmaları, türbin firmaları, tersaneler, deniz taşımacılığı firmaları, ölçüm ve mühendislik şirketleri, üniversiteler, basın ve medya, dernek ve federasyonların ziyaretiyle gerçekleşecek Marantech Expo’da katılımcılar, iş ağını ve ihracat ivmelerini arttırırken; ziyaretçiler de son teknoloji ürünlerle buluşma fırsatı yakalayacak.

Avrupa, Orta Doğu ve Körfez ülkelerinden Özel Alım Heyetleri ve B2B programı

Avrupa, Orta Doğu ve Körfez ülkelerinden profesyonel yatırımcı ve alıcılar, deniz üstü enerji pazarındaki en yenilikçi ürün ve teknolojilerinin sergilendiği Marantech ile ticaret ve yatırım hacmini genişletme şansı yakalayacak.

Marantech Expo, 24 ülkeden 20.000'in üzerinde yerli ve yabancı firmayı ağırlamasının yanı sıra, özel yatırımcılarına ve önde gelen üretici firmalarına sağladığı B2B toplantıları ile uluslararası iş ağını oluşturarak eşsiz bir buluşma platformu sağlayacak.

10 yılda 12 Milyar Euro’luk Hacmi Buluşturacak Eşsiz Bir Ticaret Platformu, MARENTECH 

Türkiye'de 10 yıl içerisinde öngörülen enerji sektörünün büyük potansiyeline istinaden; 2035 yılına kadar 4 adet 1000 MW DRES kurulumu ile yaklaşık 12 milyar Euro hacminde pazar oluşması beklenmektedir. Ayrıca yüzer GES’ler başta olmak üzere diğer deniz üstü enerji kaynaklarının da gelişeceği görülmektedir. Sektörün tek buluşma noktası olacak Marentech Expo - Deniz Üstü Enerji Teknolojileri FuarıTürkiye deniz üstü enerji sektörünün ticaret hacmine büyük katkı  ve ivme sağlayacak.

Enerji Sektöründeki İnovasyonlar ve Son Teknoloji Marentech Expo Konferansında

MARANTECH,  ziyaretçilerine ve katılımcılarına eşsiz bir ticaret ve yatırımcı ağı sunmasının yanı sıra sektöre vizyon kazandıran konferans programı ile dünya enerji pazarının son gelişmelerini ve yenilikçi ürünlerini keşfetme fırsatı sunuyor olacak. Enerji sektörünün inovatif çözümleri ve teknoloji trendleri Marentech konferansında belirlenecek.

Enerji sektörü profesyonelleri, denizcilik sektörü profesyonelleri, kamu kurumları, enerji yatırımcı firmaları, türbin firmaları, tersaneler, deniz taşımacılığı firmaları, ölçüm ve mühendislik şirketleri, üniversiteler, basın ve medya, dernek ve federasyonların ziyaretiyle gerçekleşecekMarantech Expo’da katılımcılar, iş ağını ve ihracat ivmelerini arttırırken; ziyaretçiler de son teknoloji ürünlerle buluşma fırsatı yakalayacak.

Konferansın ana başlıkları:

  • Deniz Üstü Rüzgâr Enerjisi
  • Ülkelerin Deniz Üstü Enerji Mevzuatı
  • Yüzer Temelli Deniz üstü Rüzgâr Elektrik Santralleri
  • Yüzer Güneş Elektrik Santralları
  • Dalga Enerjisi
  • Akıntı Enerjisi
  • Hidrojen Enerjisi
  • Sanayi ve Üretim

Ayrıntılı bilgiye bu linkten ulaşılabilir 

 

 

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7206170567161339904

 MARENTECH EXPO Denizüstü Enerji Teknolojileri Konferansı 23-24 Ekim'de Çanakkale’de  Yapılacak
Linkedin

Solvi

hakan plastik


nükleer

Su Kayıp Kaçak Fuarı
hydropower